NABÍDKA SLUŽEB

Služby pro firmy

Audit prostředí

Audit prostředí dokáže odhalit slabá místa, která zůstala bez povšimnutí. Díky naším bohatým zkušenostem s kybernetickou bezpečností ve velkých nadnárodních firmách a malých rodinných podnicích jsme schopni poskytnout doporučení, která mohou významným způsobem zvýšit zabezpečení vašeho IT prostředí.

1

Audit cloudu

Chcete udělat audit cloudového prostředí s doporučeními na změny? Například i s ohledem na směrnici NIS2? Můžeme vám nabídnout kompletní audit Microsoft 365 prostředí. Výsledná zpráva obsahuje seznam nálezů včetně doporučení na změny.

2

Audit lokálního prostředí

Zaměřujeme se na Active Directory a služby s tím související. Uděláme audit se zaměřením na bezpečnost - analýza stávajících GPO a ACL. Cílíme na optimální nasazení tier model Active Directory, izolaci privilegovaných účtů a eliminaci lateral movement a eskalace oprávnění.

Individuální konzultace

Potřebujete probrat něco konkrétního? Něco, s čím si nevíte rady nebo se jen chcete poradit s externím odborníkem? Nasazujete nový produkt nebo službu a chcete s tím pomoct a rovnou se nechat zaškolit? Jsme tu pro vás!

1

Microsoft Entra ID

Politiky podmíněného přístupu, zabezpečení identit, synchronizace identit s lokálním Active Directory. S tím vším máme bohaté zkušenosti jak z velkých nadnárodních firem se stovkami tisíc uživatelů, tak i z malých firem s jednotkami uživatelů.

2

Office 365

Klademe vysoký důraz na bezpečnost e-mailu a Microsoft Teams, jelikož e-mail je základní nástroj pro byznys a velmi často je terčem útočníků. Staráme se také o důvěryhodnost vašeho e-mailu, aby vaše zprávy byly v pořádku doručené příjemcům a nepadaly například do spamu. A to jak u pošty odeslané z Office 365, tak i případně z externích systémům pro odesílání zpráv.

3

Microsoft Defender XDR

Do rodiny Microsoft Defender XDR patří Defender for Office 365, Defender for Identity, Defender for Endpoint a Defender for Cloud Apps. S těmi všemi máme bohaté zkušenosti a jsme schopni poradit jak s nasazením a správnou konfigurací na všech platformách (Windows, macOS, Linux, Android, iOS), tak i s případným troubleshootingem.

4

Microsoft Sentinel

Microsoft Sentinel je cloudová služba pro sběr a vyhodnocování logů (SIEM / SOAR). Má mnoho nativní integrací nejen do Microsoft služeb a produktů, ale i do externích služeb a produktů. Sběr a vyhodnocování logů je velmi důležité z pohledu bezpečnosti, ale může být důležité i například kvůli soudním sporům apod. Rádi vám s nasazením a správnou konfigurací Microsoft Sentinel pomůžeme tak, aby to odpovídalo vašim očekáváním nejen z pohledu funkcionality, ale i z pohledu nákladů.

Školení

Pravidelné vzdělávání administrátorů i zaměstnanců by mělo být součástí standardního fungování všech organizací. Připravíme vám individuální školení na míru vaším představám a očekáváním. Žádné hromadné online webináře, které reálně nikomu nic nepřinesou, ale školení připravené na míru přímo pro vás.

1

Školení administrátorů

Nasazujete nové služby, ale nemáte personál, který by s nimi měl dostatek praktických zkušeností? Nebo najímáte nové lidi a chcete je nechat odborně proškolit? Připravíme pro vás školení na míru dle vašich očekávání. Žádné webináře nebo hromadná školení, vše řešíme individuálně pro vás a vaše specifické potřeby.

2

Školení zaměstnanců

Chcete, aby vaši zaměstnanci byli schopni rozpoznat podvodný e-mail, telefonát nebo textové zprávy? Aby znali rizika spojená s používáním výpočetní techniky? Ozvěte se nám a určitě vymyslíme takové školení, které bude pro zaměstnance užitečné a přesto zajímavé!

Prodej hardware a software

Jsme partneři předních českých distributorů hardware a software. Díky tomu jsme schopni vám dodat hardware, software, licence a předplatné služeb za bezkonkurenční ceny.

1

Prodej hardware

Sháníte výpočetní techniku nebo jiný hardware pro vaši firmu, zaměstnance nebo i zákazníky? Jsme schopni vám dodat počítače, notebooky, tablety, ale i tiskárny, servery, síťové prvky a další hardware od výrobců jako je Microsoft, Apple, DELL, HP, Lenovo, Ubiquiti a mnoho dalších za bezkonkurenční ceny.

2

Prodej software

Potřebujete licence nějakého programu pro vaši firmu? Nebo sháníte Microsoft 365 předplatné, Azure nebo jiné služby za výhodné ceny? Ozvěte se nám a uděláme vám výhodnou nabídku.