O NÁS

Jsme sehraný tým, který věří, že může udělat svět bezpečnějším.

Pomáháme firmám i jednotlivcům prostřednictvím individuálních konzultací, školení či workshopů chránit jejich data, soukromí, finanční prostředky a v neposlední řadě také zdraví, neboť stres spojený s řešením následků po kybernetickém incidentu, zcizením peněz aj. zdraví rozhodně neprospívá.

NÁŠ TÝM

Poznejte náš tým

Ing. Eva Sovová, MBA

Eva po technickém lyceu vystudovala podnikovou ekonomiku, management a marketing.

Ve své kariéře zastávala posty v malých i středních firmách, včetně české internetové jedničky Seznam.cz. Byla u zrodu projektu Selfiehome a je autorkou projektu Šantovka Star(t)s.

Ing. Lukáš Beran, MBA

Lukáš je IT expertem se zaměřením na kybernetickou bezpečnost. IT se věnuje již od střední školy, na což dále navázal bakalářským studiem aplikované informatiky, navazujícím magisterským studiem automatického řízení a informatiky a MBA studiem etického hackování.

Po úspěšném dokončení studia na vysoké škole Lukáš pracoval jako konzultant na různých vysoce odborných pozicích se zaměřením na kybernetickou bezpečnost pro největší firmy světa, včetně nadnárodních finančních institucí a státních organizací.

NAŠE LOGO

Proč právě šiška?

Tak jako šiška v sobě ukrývá to nejcennější pro zachování své budoucnosti, my se pomocí mnoha cest snažíme ochránit pro vás to nejdůležitější v kybernetickém prostoru - vaše soukromí, rodinu, majetek a v neposlední řadě také zdraví, neboť stres spojený s řešením jakéhokoliv kybernetického incidentu zdraví zrovna moc neprospívá.

To vše by mělo zůstat v bezpečí stejně jako vřeteno šišky obehnané hradbou zdřevnatělých semenných šupin, které umožní semínku vypadnout až ve chvíli, kdy je na to připravené.

 

CYBEREE | Stay Safe

NAŠE CERTIFIKACE

Jsme certifikovaní profesionálové

Oblastí
0
Certifikací
0
Let zkušeností
0
Lokality
0

Objevte svět, ve kterém se budete cítit bezpečněji