VYBRANÉ REFERENCE

Reference

Relax Point Hynčice

Pro firmu Relax Point Hynčice jsme realizovali kompletní modernizaci počítačové sítě.

Nová síť je postavena na Windows Server 2022 a počítačích s Windows 10 a 11. Síťové prvky jsou kompletně od výrobce UniFi s plnou centrální správou.

Firmě se dlouhodobě staráme o zálohování celého prostředí, a to jak lokálních dat, tak i dat v cloudu Microsoft 365.

Data Force

Se společností Data Force spolupracujeme od roku 2021 jako externí konzultanti.

Zaměřujeme se na služby v rámci Microsoft 365, ať už se jedná o zabezpečení identit v rámci Microsoft Entra ID, správy a zabezpečení zařízení prostřednictvím Microsoft Intune, ochranu koncových zařízení pomocí Microsoft Defender for Endpoint nebo zabezpečení e-mailu a dat v rámci Office 365. Kromě služeb z balíku Microsoft 365 poskytujeme také konzultace k Microsoft Sentinel nebo Active Directory.

ESIMA

Spolupráce se společností ESIMA začala konzultací k Microsoft Intune a základním nastavením Azure AD v roce 2021.

Dlouhodobá spolupráce pokračuje od roku 2023, kdy jsme pomáhali s migrací infrastruktury na Windows Server 2022. Na tuto migraci jsme následně navázali auditem Active Directory a kompletním auditem Microsoft 365 prostředí. Z tohoto komplexního auditu vzešla celá řada doporučení, které jsme v následujících měsících aplikovali.

BFS Industry

S BFS Industry spolupracujeme od roku 2022.

Spolupráce začala migrací do Office 365, na což jsme následně navázali implementací bezpečnostních opatření dostupných v rámci Microsoft 365 Business Premium a enrollment všech zařízení do centrální správy Microsoft Intune.

Na starosti máme také zálohování veškerých dat a kompletní IT podporu uživatelům.

ENERGON Consulting

Se společností ENERGON Consulting spolupracujeme od roku 2022.

Spolupráce začala konzultací k Microsoft Intune, na kterou jsme navázali konzultacemi k Microsoft Defender for Endpoint, Azure Arc a Microsoft Defender for Cloud. Následně jsme pro klienta udělali audit Active Directory a Microsoft cloud prostředí. V neposlední řadě jsme také realizovali 4 denní workshop na Microsoft Sentinel zaměřený na praktické seznámení s Microsoft Sentinel a tvorbu dotazů v jazyce KQL.

S-Power Energies

S firmou S-Power Energies spolupracujeme od roku 2023.

Poptávka po spolupráci přišla na základě interní reference od firmy ENERGON Consulting, se kterou jsme začali spolupracovat o rok dříve.

Spolupráce začala poptávkou konzultace k plánované migraci z ESET na Microsoft Defender for Endpoint. Na základě toho jsme připravili konfiguraci Microsoft Defender XDR a Microsoft Intune a asistovali během samotného procesu migrace z ESET na Defender.

Spolupráce dále pokračovala auditem cloud prostředí, doporučeními na změnu a spolupráci na implementaci doporučených změn.